Jdi na obsah Jdi na menu
 

 KALENDÁŘ ZÁVODŮ

konaných v rámci projektu Bruslička

PRO SEZONU 2018/2019

 

 Datum konání

 Název

 Místo konání

 Uzávěrka přihlášek

4.11.2018

neděle

VI. ročník Memoriálu Karla Diviše Dvůr Králové nad Labem 24.10.2018

17.11.2018

sobota

49. ročník Malé ceny Pardubic Pardubic 9.11.2018

17.11.2018

sobota

Velká cena Podřipska Roudnice n. Labem  

24.11.2018

sobota

VII. ročník Trutnovské brusličky Trutnov 16.11.2018

24.11.2018

sobota

39. ročník Slánské brusle Slaný 15.11.2018

1.12.2018

sobota

XII. ročník Novoměstské brusličky Nové Město nad Metují 23.11.2018

8.12.2018

sobota

XV. ročník Velké ceny Mělníka Mělník  

9.12.2018

neděle

Pohár města Šumperka Šumperk 29.11.2018

15.12.2018

sobota

XXVIII. ročník Vánočního závodu Dvůr Králové nad Labem 6.12.2018

15.12.2018

sobota

XVIII. ročník Chomutovské brusle Chomutov 6.12.2018

5.1.2019

sobota

VIII. ročník Chrudimské brusličky Chrudim 28.12.2018

12.1.2019

sobota

2. ročník závodu Českotřebovská pirueta Česká Třebová 5.1.2019

12.1.2019

sobota

X. ročník Lounské brusličky Louny  9.1.2019

19.1.2019

sobota

VI. ročník Nymburské stužky Nymburk 13.1.2019

26.1.2019

sobota

3. ročník Hronovské brusličky Hronov 11.1.2019

26.1.2019

sobota

Chebský špalíček 2019 Cheb  

10.2.2019

neděle

5. ročník závodu Poděbradské ledové srdce Poděbrady 31.1.2019

2.2.2019

sobota

XXVI. ročník Malé ceny Nového Města Nové Město nad Metují 25.1.2019

9.2.2019

sobota

Křišťálová brusle 2019 Děčín 4.2.2019

16.2.2019

sobota

VIII. ročník Ledečské piruety Ledeč nad Sázavou 9.2.2019

23.2.2019

sobota

XLIII. ročník Kralupské kličky Kralupy nad Vltavou  

2.3.2019

sobota

X. ročník Podkrušnohorské brusličky Litvínov 27.2.2019

2.3.2019

sobota

2. ročník Smíchovské piruety Praha  

9.3.2019

sobota

4. ročník Žebrácké brusličky Hořovice  

30.-31.3.2019

sobota, neděle

Velká cena Prostějova Prostějov

24.3.2019

(27.3.2019)

30.3.2019

sobota

2. ročník závodu Ledový trojlístek Černošice 21.3.2019
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Propozice k závodům umístěny v rubrice "Propozice k závodům"

Upravené časové rozpisy umístěny v rubrice "Upravené časové rozpisy"

Seznamy přijatých závodníků umístěny v rubrice "Seznamy přijatých závodníků"

Výsledky jednotlivých závodů umístěny v rubrice "Výsledky závodů"